איך להכין סרטון טיקטוק של חצי דקה בחצי שעה?

גם אנחנו, יזמי נדל"ן, צופים בעשרות סרטונים ברשתות החברתיות כל יום, בלי לשים לב. אנחנו לומדים מזה הרבה, והאמת גם מתבדרים מזה לא מעט... אנחנו מבינים שסרטונים ברשתות יכולים להטיס לנו את העסק קדימה: יותר משקיעים, יותר פניות, העוקבים והצופים יחזיקו מאיתנו כאוטוריטות נדל״ן, זה יפתח לנו הזדמנויות עם יזמים ומשפיענים אחרים, יזמינו אותנו לפודקאסטים, לטלויזיה... בקיצר, סרטונים יכולים לתת לנו המון.

בטיקטוק זה תמיד נראה כל כך קל לביצוע. זה קצר, קליל, כתוביות פשוטות... אבל אז אתם ניגשים לעשות סרטון בעצמכם, ואתם קולטים שיותר קל לכם לנהל עסקת נדל"ן מיבשת אחרת. לעשות סרטון אחד לטיקטוק משבש לכם את כל היום. סרטון קצר של חצי דקה, יכול לקחת לכם 5 שעות.

אז בדיוק בשביל הכנתי את הקורס הקצר והיעיל הזה שלפניכם: ללוות יזמי נדל"ן ומלווי משקיעים יד ביד עד לסרטון. להדגים לכם בלייב - תוך כדי התנסות שלכם! - כמה זה פשוט, מהנה ויעיל להכין סרטונים קצרים באייפון במינימום זמן. הקורס הזה מלווה אתכם בכל הדרך משלב הרעיון לתסריט ועד שלב הפרסום שלו בטיקטוק, בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב.
חשוב לציין: האפליקציה להטמעת כתוביות בה משתמשים בקורס הזה מתאימה לאייפון בעיקר. מדריך להטמעת כתוביות במכשירי אנדרואיד ייצא בהמשך קורס הזה.
אז שיהיה בהצלחה! ונתראה בקורס.

בואו נכיר יותר טוב!

ניתאי בנימינוב


מנהל סוכנות שיווק דיגיטלי ליזמי נדל"ן וחברות השקעות. מנחה הפודקאסט "השקעה טובה". משקיע בנדל״ן בארץ ובארה״ב ויוזם עסקאות בארה״ב.
אחרי עשור בתעשיית הטלויזיה ו-3 שנים בעולם ההשקעות נדל"ן, שילבתי את הכישורים כדי לעזור ליזמים וחברות השקעות להגדיל את הנוכחות שלהם ברשתות החברתיות כדי לבנות את המותג שלהם ואת העסקים שלהם.

תכני הקורס